GIVE AWAY

Som lovet, holder jeg en give away om en valgfri Chanel neglelak! Det er er mest for at fejre mine 100 dejlige faste læsere! Men jeg tror jeg vil udråbe vinderen d. 24 december, for at holde lidt jul på bloggen, selvom der er lang tid til.. Hvis i vil tilmelde jer, så skriv jeres fulde navn og e-mail i kommentaren! Hvis i deler dette indlæg på enten facebook eller jeres egen blog, så får i to lodder. Ellers er det kun et lod i får. Husk at sæt linket ind!

Ha en god dag!



63 kommentarer:

Camilla Phan sagde ...

Fed giveaway! En channel neglelak siger jeg skam ikke nej tak til. Btw alt for fed blog også.

Camilla Phan
Camillaphaan@hotmail.come
Et link om 2 lodder: http://camillaphan.blogspot.com/2011/11/giveaway-pa-rikkes-blog.html

-C .

Sophia sagde ...

lækker give away!

sophia Nielsen
sophia23@hotmail.dk
http://cphcandybysophia.blogspot.com/
knus

Christina S sagde ...

Jeg er med!

Christina Sabransky
Love---me@hotmail.com
Fashionofthelove.blogspot.com

Theresa sagde ...

Hvor cooooool! :-)

Theresa Boberg Brink
theresabrink9@hotmai.com
http://resabs-blog.blogspot.com/

Mette Jakobsen sagde ...

Super fedt giveaway!

Mette Jakobsen.
mette0904@hotmail.com

-Delt link :-)
http://mette-jakobsen.blogspot.com/2011/11/giveaway.html

kristina lund sagde ...

Super sej give away! :-)

Kristina Lund
kristina30041997@hotmail.com

*Delt link:
http://www.facebook.com/pages/Justsmile/197850293601501

SofKirke sagde ...

Fed giveaway !

Sofie Kirkeby
sofiekirkeby@hotmail.com

JD sagde ...

Rigtig god giveaway!

Jasmin Damm
Dammhenrichsen@hotmail.com

Louise sagde ...

God giveaway!

Louise C
louisesblog@hotmail.com

Nanna Kjær sagde ...

Nice giveaway! :-)

Nanna Kjær
nannakjaer1@hotmail.com
http://caroline-borre.blogspot.com/2011/11/tjek-denne-give-away-hvor-du-kan-vinde.html

Elvira Sadowsky sagde ...

virkelig fedt at du bruger chanel neglelakke som give-away (især nu da jeg jo elsker deres neglelakke!)

Elvira Sadowsky

elvira.pedersen@gmail.com

www.copenhagenpeople.blogspot.com

NLR sagde ...

Fin give-away!
Nanna LR
Nannasays@hotmail.com

PS. Muleposen i min header er købt på http://kandeeshop.se/ :-)

xx

Fia og Malle sagde ...

Fedt at du laver en give away og så med Chanel Neglelakker !!!! (hjerte)


Sophia Edens

sophia.edens@gmail.com


Vis du er meget meget sød så check lige min blog ud!!!

www.fashion-in-cph.blogspot.com

tak og jeg elsker din blog !

Katharina sagde ...

Katharina Bille
katsnetwork@gmail.com

Hvis du godt kan lide at se på billeder:
katharinabille.tumblr.com

SofieAmalie sagde ...

Cool give away!

Sofie Amalie Henckel
Sofie96@live.dk

*Delt link
http://sofiesfashionblog.blogspot.com/2011/11/give-away-hos-dspc.html

Mette sagde ...

Super giveaway :)

Mette S.
metti86@hotmail.com

Kate Nielsen sagde ...

Kate Nielsen
apieceof-kate@hotmail.dk

www.mitegetunivers.blogspot.com

der kommer også meget snart en give away op for at fejre at bloggen er blevet oprettet.

Frk. Emilies blog sagde ...

Emilie Bonde Clarup
emilie-b-clarup@hotmail.com

-Delt link
http://froekenemiliesblog.blogspot.com/

Sarah Lindberg sagde ...

fed giveaway!
sarah lindberg
sarah-lindberg-97@hotmail.com

Camilla sagde ...

Camilla G

pigen.camilla@hotmail.com

Mira S. Johansen sagde ...

Super fedt !

Mira Johansen
Mira-johanmsen@hotmail.com

Michelle Nguyen sagde ...

Super med din giveaway!

Michelle Nguyen
zeje-michelle@hotmail.com

Nynne Marie Nielsen sagde ...

Lækker præmie!
Nynne Marie Nielsen
nynnemarie@yahoo.dk
Har sat et link på min egen blog om din GIVEAWAY:-)

Jana & Lea sagde ...

Sej Give Away :) ps. fed Blog!
lea.oli@live.dk
Lea Baur Wilhjelm

marissa sagde ...

Fed giveaway :)

Marissa Fausing
RISSA-1992@hotmail.com

Amanda Marie Thaarsti sagde ...

COOL!!

Amanda Marie Thaarsti
amandathaarsti@hotmail.com

http://amandathaarsti.blogspot.com/

Martha sagde ...

Fedt!
Martha Møller Madsen
m-3@live.dk

Marie K sagde ...

Super fed blog og ikke mindst give-away! :-)


Marie Krusaa
rie96@live.dk

Sara Selfoss sagde ...

virkelig fed give away, jeg er med!
Sara Selfoss Beiner.
selfossbeiner@hotmail.com

http://saraselfoss.blogspot.com/2011/11/tjek-det-ud.html

Wardrobe By Fashionistas sagde ...

Ej sådan én kunne jeg godt bruge!

-Laura
http://wardrobebyfashionistas.blogspot.com/

SHIVA sagde ...

tak for din kommentar på min blog!
super fed give-away!
-deltager med 1 lod!

shivale000@gmail.com
shivsen.blogspot.com

Kristine sagde ...

Fed give-away!

Kristine Sørensen
kristinesoerensen@hotmail.com

andthe-redlip.blogspot.com

Clara Maria Larsen sagde ...

Clara M. L
clara.maria.larsen@hotmail.com

jeg afholder også en give away, smut forbi og deltag :-)

http://clarasfantasyworld.blogspot.com/

Sofie Høgh sagde ...

Super give away, lige hvad jeg kan bruge :D
Jeg er blevet fast læser og mit navn er Sofie H og min email er: sofiehoegh@hotmail.com

/Sofiehoegh.blogspot.com

Klara sagde ...

Fed give away!
- Jeg holder faktisk også en lige nu! (-;
http://fashionformation.blogspot.com/
_____________________
Klara S
Klarasaerkjaer@yahoo.dk

Anna sagde ...

Med :D Har sat et link til facebook. Krydser fingre. Facebook link: http://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/permalink.php?story_fbid=196287017119736&id=100001138568726

anna.shamsili@hotmail.com

Julie sagde ...

Super, super fedt!!

JulieVKM.
Julie318@post.cybercity.dk

Bagger styrer sagde ...

Hanne Bagger
hannebagger@gmail.com



Super nice blog:) Kig eventuelt på min
hannesejbagger.blogspot.com

Tham Dinh sagde ...

Xuan Tham Dinh
xuan-tham@hotmail.com

www.iamnotflawless.blogspot.com

Frida Fisker sagde ...

Lækkert med en ny neglelak - forhåbentlig! :D

Frida Fisker
fridafisker@hotmail.com

www.FridaFiskersFashion.blogspot.com

xxvergessen sagde ...

Jeg er også med :D

Jeanette Berthelsen
kaaves_bgirl@hotmail.com

Denise sagde ...

Super fedt ;)

Denise Pedersen
samo95@live.dk

Clara Marie sagde ...

Det lyder fedt.

Clara Marie Lykkeberg

Claramarie.l@hotmail.dk

Yiyang sagde ...

awesome!

Yiyang Zheng

yiyangzheng2008@hotmail.com :-)

Anna sagde ...

Feeedt!
Tak for kommentaren på din blog :)

Anna S
Anna.sjalin@gmail.com
Annasjalin.blogspot.com

Sarah Brogaard sagde ...

Sarah Brogaard

sarahbrogaard@live.dk

d-l-t.blogspot.com

Tak for kommentaren på vores blog ;)

Tracy Cheung sagde ...

Jeg har selv skrevet et indlæg om hvor stor en nail-polish-holic jeg er på min egen blog! Så jeg kunne selvfølgelig ikke sige nej til det!
Jeg er sååå meget med, og lige poste et link til dette indlæg!

Tracy Cheung
Tracy.c@live.dk

:D

Therese Ærtebjerg sagde ...

Super fed Give away, Jeg kunne da godt bruge en Chanel neglelak i julegave . :-)
Therese Ærtebjerg
Thereseaertebjerg@live.dk

http://bjergafaerter.blogspot.com/

Cecilie sagde ...

Cecilie Rasmussen
ceciliebrandenborg@gmail.com

Wardrobe By Fashionistas sagde ...

Maria Morell Hoffmann

maria-horses@hotmail.com

Tracy Cheung sagde ...

Så har jeg postet et link til dit indlæg! :D

Love Tracy!
http://tracy-cheung.blogspot.com/

Luana Gonzalez ♥ sagde ...

Sikke en fed give away! Det siger man da ikke nej til ;-)
Fed blog, i øvrigt.

Vil gerne deltage med 2 lodder.
Navn : Luana Højrup Gonzalez
Email : Luana.h.gonzalez@gmail.com

Ekstra lod : http://luanahg.blogspot.com/2011/11/fed-give-away.html

Bliv gerne fast læser!

Ida Frederikke sagde ...

Holy himalaya en herlig giveaway !!!
- deltager med et lod :)

Ida Frederikke Breivik Østerbye
idaf1997@gmail.com

kys

Katrine sagde ...

Deltager med et lod. :-)

Katrine Damsgaard Sørensen
katrine.d.s@live.dk

Maja sagde ...

Lækker giveaway!

Black-bones.com
Bymajapm.blogspot.com

Maja sagde ...

Min email er maja_fck@hotmail.com :)

Amalie Ancher sagde ...

Hold da op for en fin gevinst! :-)

Mvh. Amalie
amalie_ancher@hotmail.com

EM sagde ...

hvor ville jeg gerne vinde denne her!!!
deltager med et lod :)

Mia D
elsamariadam@mail.fo

Joe sagde ...

Jeg vil også være med :D
Det kunne være en fin julegave fra dig til mig!

Laura sagde ...

Super fedt, det vil jeg da gerne vinde! :)
Laura Lykkegaard Jensen
laura-nuser@hotmail.

Knus Laura <3

jasmin sagde ...

Jasmin Rask
Jasminrask@live.dk

Frk. Guldstrand sagde ...

Fedt!
Ceniaguldstrand@live.dk

Hanne Bagger sagde ...

Hanne Bagger
hannebagger@gmail.com